سال مهار تورم و رشد تولید
امروز دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۲۱:۱۱
 

اخبار

تزریق واکسن کرونا در پارس جنوبی از مرز ۷۰ هزار دوز گذشت

نماینده مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در امور واکسیناسیون و پیشگیری از کرونا گفت: تا تاریخ ۲۷ مهر ماه ۱۴۰۰، جمعا تعداد ۷۰ هزار و 568 دوز واکسن برای کارکنان شاغل در مراکز صنعتی منطقه پارس جنوبی تزریق شده که از این تعداد ۵۰۴۱۳ دوز مربوط به نوبت اول و ۲۰ هزار و 155 دوز مربوط به نوبت دوم بوده است.
به گزارش روابط عمومی ستاد بهداشت و درمان نفت بوشهر؛ دکتر منصورمیرزا کوچکی اظهار داشت: بیشترین فعالیت و همکاری در منطقه پارس جنوبی به ترتیب از سوی شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه پارس، با مجموع ۳۲ هزار و 762 دوز تزریق واکسن و سپس شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی با مجموع ۱۶ هزار و 227 دوز تزریق واکسن انجام شده که جای تشکر از مدیران و مسئولین HSE این شرکت ها دارد. 
 
دکتر میرزا کوچکی افزود : البته با احتساب تعداد واکسن های تزریق شده در شهرک های مسکونی جم، جزیره خارک، پالایشگاه فجر جم، مناطق عملیاتی نار و کنگان و ... تعداد واکسن های تزریق شده به بیش از ۱۰۰ هزار دوز می رسد که تامین این میزان از واکسن بدون همکاری صمیمانه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، به ویژه رئیس و معاون بهداشتی این دانشگاه امکان پذیر نبود. 
 
دکتر میرزا کوچکی در تصریح کرد: با توجه به دستورالعمل جدید صادره از سوی وزارت بهداشت مبنی بر لزوم تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای همه گروهها، به فاصله ۶ ماه بعد از تزریق نوبت دوم، فعالیت مراکز تجمیعی تزریق واکسن در مناطق عملیاتی صنعت نفت با بازنگری جدید، همچنان ادامه خواهد یافت.

دکتر منصورمیرزا کوچکی 2
دکتر منصورمیرزا کوچکی 1

۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۶
بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر |
تعداد بازدید : ۵۳۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید