سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
امروز پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ۰۷:۵۶
 

اخبار

تقدیر از کادر درمان بیمارستان توحید جم توسط برگزار کنندگان همایش روز جم

به مناسبت« 25 اسفند ماه روز جم » از کادر درمان بیمارستان توحید جم با حضور دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و خارگ ،دکتر باقری رئیس بیمارستان توحید جم و دیگر مسئولین ستادی و درمانی این بهداشت و درمان و همچنین مسئولین شهرستان جم در تپه چگاسه تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر ،دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهرو خارگ در این مراسم ضمن تشکر از برگزار کنندکان یازدهمین دوره نکوداشت روز جم گفت : خوشحالم که افتخاری نصیب ما شده که در روز جم در خدمت شما عزیزان باشیم و بر خود لازم می دانم از همه دست اندرکاران و مسئولین شهرستان تشکر کنم .

وی با اشاره به اینکه انگیزه کادر درمان در این روز بیشتر خواهد شد گفت : حقیقتا سالی که گذشت سال سختی برای کادر درمان بود و تلاش همکاران ما در این مجموعه این بودکه مردم شهرستان جم دغدغه ای از بابت این بیماری نداشته باشند و آرامش و آسایش باشد.

دکتر مالکی گفت:  همکاری دو مجموعه بیمارستان توحید جم و شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم باعث شد یک تیم منسجم تشکیل شود و توانستیم حمایت های لازم را انجام دهیم .

دکتر مالکی در پایان صحبتهای خود از همراهی و همدلی تمام مسئولین شهرستان جم در سال گذشته در بحران سخت کرونا و حمایت های شان از کادر درمان تشکر و قدر دانی کردند.

گفتنی است در این همایش تندیس ویژه ای با عنوان «به پاس ایثار و مهربانی ،تقدیم به کادر درمان بیمارستان توحید جم »از طرف دبیرخانه نکوداشت یازدهمین دوره نکوداشت روز جم به دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر اهدا شد.

از دیگر برنامه های این مراسم معرفی چهره های سال جم،کنسرت حیدو ،تجلیل از کادر درمان ،استنداپ کمدی عباس رضا زاده و تجلیل از خانواده آقای محرابی که 11 عضو کودک 9 ساله خود را اهداء نموده بود که به صورت زنده از آپارات و اینستاگرام پخش شد.

 

روز جم 1

روز جم 2

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۱۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید