سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۲۶
 

اخبار

بازدید مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از درمانگاه سکوی دریایی نفت و گاز پارس

با توجه به اهمیت مراکز تولید گاز در کشور دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به همراه دکتر وحید مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و خارگ و دکتر جعفر زارعی زادگان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جهت بررسی وضعیت بهداشت و درمان در این منطقه استراتژیک از درمانگاه سکو SPQ1 شرکت نفت و گاز پارس بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر،در این بازدید دکتر هاشمی مدیرعامل سازمان در حوزه مسائل درمانی نقطه نظرات کارکنان سکو را جویا شد و نواقص و کمبودهای موجود جهت پیگیری به رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر ابلاغ کرد.

همچنین در مواردی نظیر ؛آموزش امداد و نجات کارکنان HSE همه سکوهای دریایی  از طریق دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موافقت به عمل آمد و درباره انجام معاینات طب صنعتی کارکنان سکو در مراکز مختلف سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در شهر های مختلف ایران نیز تصمیمات اولیه اخذ گردید.

دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با اشاره به اهمیت سلامت کار کارکنان شاغل در سکو افزود: تعدادی تست رپید در اختیار اورژانس سکو قرار خواهد گرفت که در صورت لزوم جهت کارکنان سکو این تست انجام شود.

 

بازدید مدیرعامل سازمان از سکو 1

بازدید مدیرعامل سازمان از سکو

بازدید مدیرعامل سازمان از سکو 3

بازدید مدیرعامل سازمان از سکو 4

بازدید مدیرعامل سازمان از سکو 9

بازدید مدیرعامل سازمان از سکو 8

بازدید مدیرعامل سازمان از سکو

بازدید مدیرعامل سازمان از سکو 6
بازدید مدیرعامل سازمان از سکو 5

بازدید مدیرعامل سازمان از سکو 7

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸
تعداد بازدید : ۷۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید