سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۶:۱۷
 

اخبار

قدردانی کارمند پالایشگاه پارس جنوبی از تیم EOC بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر

مهندس رضا افشاریان کارمند بهره برداری مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور در دفتر دکتر نصرآبادی معاون دارو درمان بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر از تلاشهای بی وقفه پرسنل واحد EOC بیمارستان توحید جم در مبارزه با کرونا تشکر و قدردانی نمودند.

به گزارش روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر،مهندس افشاریان به منظور قدردانی از زحمات شبانه روزی پرسنل بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر به خصوص همکاران واحد EOC و ERT در پیشگیری از کرونا در دفتر معاون درمان و دارو بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و خارگ حاضر شدند و اظهار داشت: تلاشهای ایثارگرانه و از خودگذشتگی پزشکان، پرستاران، همکاران خدمات سلامت، مسئولین، مدیران مجموعه این بهداشت و درمان و همه عزیزان خانواده بزرگ بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر که در این شرایط دشوار ، سختی ها و خطرات را به جان خریده و با از خودگذشتگی به میدان مبارزه با ویروس کرونا و درمان بیماران مبتلا آمده اند تشکر و قدردانی می نمایم.

وی همچنین از تیم رهگیری سردار شهید سلیمانی بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر که در راستای اهمیت و حفظ سلامت کارکنان مجموعه نفت و گاز منطقه که به صورت شبانه روزی در انجام تست رپید همکاری لازم و مسئولیت پذیری را دارند صمیمانه قدردانی نمود.

دکتر نصرآّبادی نیز در این نشست ضمن تشکر از آقای مهندس افشاریان جهت حضور وی در ستاد گفت : روزهای آغازین با شیوع ویروس کرونا در کشور و مطابق با دستورالعمل ابلاغی سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت،مرکز عملیات اضطراری در بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با هدف ایجاد فرماندهی واحد و اتخاذ تصمیم‌های یکپارچه و هماهنگ برای مقابله با این بحران و راهبردهای اتخاذشده تشکیل شد.

 دکتر نصرآبادی گفت:این تیم ها آموزش های لازم ، جهت خدمات رسانی عملیاتی خود را به شاغلین بر اساس دستورالعمل های تدوین شده انجام می دهند.

وی افزود:تیم EOC (مرکز عملیات اضطراری) روزانه هدایت تمامی مراکز بهداشتی ودرمانی صنعت نفت بوشهر و خارگ بررسی و آمار مراجعین بیماران مشکوک،محتمل و بستری مثبت کرونا را به عهده دارند واطلاعات لازم برای پیگیری بیماران را  در اختیار تیم ERT (تیم واکنش سریع ) قرار می دهند.

دکتر نصرآبادی گفت:تیم ERT وظیفه پایش و پیگیری روزانه بیماران سرپایی و بستری در موارد مشکوک و محتمل تا پس از بهبودی را بر عهده دارند.

دکتر نصرآبادی در ادامه گفت:بیمار یابی، آموزش ، گندزدایی محیط منزل و محل کار ،آموزش های لازم به بیمار و خانواده آنان و همچنین مسئول مربوطه محل کار، از وظایف تیم ERT می باشد.

 

تشکر پارس جنوبی 3

تشکر پارس جنوبی 2

۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۲۷
تعداد بازدید : ۱۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید