سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹
 

اخبار

دیدار فرمانده سپاه شهرستان جم با رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر به مناسبت روز پزشک

به مناسبت گرامیداشت روز پزشک ، سرهنگ پاسدار احمد اسدی فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) شهرستان جم با هیئت همراه با حضور در ستاد با دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر، دکتر نصرآبادی رئیس خدمات درمان و دارو و آقای علیزاده مسئول بسیج و امور ایثارگران بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر ، سرهنگ اسدی فرمانده سپاه حضرت عباس شهرستان جم ، ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حسینی بیان داشت: امروز به مناسبت گرامیداشت روز پزشک در خدمت شما بزرگوران هستیم تا از زحمات و تلاش‌های خط مقدم جبهه سلامت پزشکان وپرستاران قدردانی نماییم.

وی گفت:بخصوص در این 6 ماهی که از زمان شیوع ویروس منحوس در کشور ما گذشته ، انصافا تلاش ها و زحمات کادر درمان قابل تقدیر است.

سرهنگ اسدی با بیان اینکه بسیج و سپاه تا لحظه آخر درکنار مدافعان سلامت و پشتیبان مردم می باشند گفت : از زمان شیوع ویروس کرونا بسجیان پرتلاش شهرستان جم با حضور در ایست های بازرسی ،انجام ضدعفونی معابر و تهیه ماسک در کارگاه تولید ماسک مردمی در پایگاه مقاومت بسیج به صورت شبانه روز و در تعطیلات، پشتیبان مردم و کادر درمان بودند و فی سبیل الله کارکردند و من از آنها نیز قدردانی میکنم.

در این جلسه دکتر مالکی ضمن قدردانی از حضور سرهنگ اسدی گفت: حضور شما در بیمارستان و بهداشت و درمان باعث دلگرمی و انگیزه برای تداوم تلاش‌ها و فعالیت‌های ماست.

دکتر مالکی با بیان اینکه فلسفه سپاه فقط جبهه و جنگ نیست گفت: سپاه یک نهاد انقلابی و مردمی است و در عرصه‌های مختلف زلزله ،سیل و هر جا که لازم باشد پای کار است و این لباس ها و فرم های کادر درمان در مبارزه با ویروس کرونا یادآور فعالیت های جهادی زمان جبهه و جنگ است.

دکتر مالکی با بیان اینکه خط مقدم در یک زمان جبهه و جنگ است و در زمان دیگر بهداشت و درمان است گفت: بنده به عنوان یک پزشک از سپاه که با تفکر بسیجی و نیروهای فداکار همیشه در صحنه،پشتیبان مردم هستند و به خصوص در میدان مبارزه با کرونا به مردم خدمت رسانی کردند تشکر و قدردانی می نمایم و از تلاش ها و زحمات همکاران کادر پزشکی و درمان به عنوان مدافعان سلامت برای مقابله با این بیماری ویروسی کرونا که مصداق بارز جهاد در راه خدا می باشد نیز تقدیر و تشکر میکنم که انشالله با توکل بر خدا و همت همه‌ی مردم بتوانیم هر چه زودتر شاهد شکست کرونا باشیم.

در این دیدار فرمانده سپاه شهرستان جم با اهدا گل و « لوح تندیس مدافعان سلامت» از دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و خارگ و دکتر نصرآبادی رئیس خدمان درمان و  دارو این بهداشت و درمان تقدیر و تشکر کرد.

 

تبریک سرهنگ اسدی با دکتر مالکی روز پزشک 4
تبریک سرهنگ اسدی با دکتر مالکی روز پزشک 1


تبریک سرهنگ اسدی با دکتر مالکی روز پزشک 6
تبریک سرهنگ اسدی با دکتر مالکی روز پزشک 5


تبریک سرهنگ اسدی با دکتر مالکی روز پزشک 8
تبریک سرهنگ اسدی با دکتر مالکی روز پزشک 7

تبریک سرهنگ اسدی با دکتر مالکی روز پزشک 9

تبریک سرهنگ اسدی با دکتر مالکی روز پزشک 10

۵ شهریور ۱۳۹۹ ۲۰:۱۴
تعداد بازدید : ۲۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید