سال مهار تورم و رشد تولید
امروز دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۱۹:۵۵
 

اخبار

نار و کنگان، بزرگترین خاستگاه سی سال گذشته ی تولید‌گاز کشور

دکتر مالکی به همراه تیم مدیریت خود ضمن عزیمت به منطقه ی نار، از مرکز درمانی وابسته به شرکت بهره برداری نفت مناطق مرکزی زاگرس جنوبی واقع در نار بازدید و در مورد مسائل بهداشتی و درمانی و سلامت شغلی کارکنان بحث و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی بهداشت و درمان منطقه بوشهر و خارگ، دکتر مالکی در این بازدید که با حضور مهندس چرومی رئیس ناحیه نار و کنگان و مدیران ارشد ناحیه انجام شد، ضمن تاکید بر تعامل سازنده میان مدیریت واحدها بر لزوم حضور کارشناسان بهداشت حرفه ای و بهداشت محیط برای حفظ استانداردهای لازم برای حفظ شرایط سلامت شغلی کارکنان تاکید کردند.

مهندس چرومی نیز با اشاره به سابقه ی حدودا سی ساله ی تولید گاز در منطقه نار و کنگان، از همراهی بهداشت و درمان صنعت نفت با آن امور تشکر کرده و در ضمن خواستار هماهنگی بیشتر کادر درمان با ریاست ناحیه و هماهنگی بیشتر مراکز درمانی نار و کنگان در امورات درمانی شدند.

دکتر مالکی هرگونه هماهنگی در فرآیندهای درمانی را در این 2 مرکز وظیفه ی دکتر نجفی دانسته و ابراز داشتند شرکتهای نفتی و گازی منطقه که استفاده کننده ی نهایی خدمات درمانی هستند، باید مراکز ، تجهیزات و کادر درمانی ماهر را در حدی که زیبنده ی منابع انسانی صنعت نفت کشور باشد، داشته باشند.

در این دیدار دکتر مالکی خواستار هم اندیشی با مهندس ایزدی ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت‌ و گاز زاگرس جنوبی شدند تا با نظر جمعی با رئیس ناحیه نار و کنگان، راهکارهای حفظ و ارتقاء سلامت کارکنان صنعت نفت را شناسایی و بهره برداری نمایند.

 

 

بازدید نار و کنگان

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۷
تعداد بازدید : ۴۸۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید