سال جهش تولید با مشارکت مردم
امروز یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ ۰۶:۰۳
 

اخبار

تقدیر« موسسه خیریه مهرورزان الماس جنوب» از پرستاران بیمارستان توحید جم

به مناسبت نیمه شعبان و به منظور پاس‌داشت فعالیت‌های شبانه روزی کادر درمانی، از پرستاران و پزشکان بخش ایزوله تنفسی بیمارستان توحید جم توسط موسسه خیریه مهرورزان الماس جنوب شهرک توحید جم تقدیر و تشکر شد.

به گزارش روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر ، این مراسم که با حضور دکتر چمران رفیعی پور عضو شورای اسلامی شهر جم،خانم اسدزاده سرپرست موسسه خیریه مهرورزان الماس جنوب شهرک توحید جم، دکتر باقری رئیس بیمارستان توحید جم،آقای ابا مترون بیمارستان، آقای کشاورزی مدیر داخلی بیمارستان ،خانم رضایی مسئول روابط عمومی و آقای آذریار مسئول بخش ایزوله تنفسی و پرستاران بخش ایزوله برگزار گردید، از زحمات شبانه روزی پرستاران و پزشکان این بخش تقدیر و تشکر شد.

در ابتدای این مراسم دکتر رفیعی پور عضو شورای اسلامی شهر جم ضمن تقدیر و تشکر از رئیس بیمارستان توحید جم و کادر درمانی این بیمارستان گفت:موسسه خیریه مهروزان الماس جنوب با همه توان در شهرستان جم پیشرو اقدامات خیرخواهانه هستند.

 

تقدیر امور خیریه از پرستاران 1

 

دکتر رفیعی پور گفت: ما با هیچ واژه و قلمی نمی توانیم زحمات بی دریغ و خدمات صادقانه شبانه روزی کادر درمان را که حاصل تجربه های علمی و اندیشه های شخصی آنان است جبران نماییم.

عضو شورای اسلامی شهر جم افزود : همه ما اینجا جمع شدیم تا فقط با حضور خود در کنار شما در فضای بیرون بیمارستان احساس خود را بیان کنیم و این همه بخاطر این است که کادر درمان با ارائه خدمات صادقانه و به حاشیه کشاندن آرامش و آسایش خودشان ، راه تلاش برای صیانت از سلامتی مردم را در پیش گرفته اند و بهترین خدمات را به مردم ارائه می نمایند.

دکتر رفیعی پور با آرزوی بهترینها ، سلامتی و تندرستی از خداوند متعال برای کادر درمان بیمارستان توحید جم گفت: امیدواریم هر چه زودتر این اتفاقات ناخوشایند از کشور رخت بربندد تا بتوانیم با آرامش و بدون فاصله رخ به رخ شما همکاران گرامی بیمارستان توحید جم قرار بگیریم .

 

تقدیر امور خیریه از پرستاران

 

در ادامه این مراسم خانم اسدزاده سرپرست موسسه خیریه مهرورزان الماس جنوب گفت: در این شرایطی که در کشور ما حکمفرما شده است تیم خیریه این موسسه اقدام به تولید ماسک و لباس ایزوله برای کادر درمان کرونا در سراسر کشور نمود و کمک های ارسالی این موسسه به بیمارستان مسیح دانشوری و بیمارستانهای گیلان ،ساری ،خوزستان تبریز و اراک و همچنین بیمارستان های اطراف شهرستان جم بود.

خانم اسدزاده گفت : ما بر خود واجب دانستیم که کادر درمان که در بخش ایزوله تنفسی بیماستان توحید جم مشغول فعالیت جهت ارائه خدمات صادقانه به بیماران کرونایی هستند بدانند که ما در بیرون از بیمارستان در کنار شما و قدردان زحماتتان هستیم. ما مردم هم در خانه می مانیم تا این بیماری ریشه کن شود.

خانم اسدزاده از زحمات آقای مهدی کشاورزی مدیر داخلی بیمارستان توحید جم که لطف زیادی به بیماران تحت پوشش موسسه مهروزان الماس جنوب داشتند تقدیر و تشکر کردند .

 

تقدیر امور خیریه از پرستاران 12

 

سپس دکتر باقری رئیس بیمارستان توحید جم ضمن خیر مقدم و تبریک میلاد حضرت امام زمان (عج) از حضور دکتر رفیعی عضو شورای اسلامی شهر جم و خانم اسدزاده سرپرست موسسه خیریه مهرورزان الماس جنوب و همه کسانی که در برپایی این مراسم مشارکت داشتند تشکر و قدردانی نمودند.

وی گفت: بنده مدیریت مجموعه فداکار بیمارستان توحید جم را بر عهده دارم و به این خدمت حقیقتا افتخار میکنم و یکی از دعاهای خود و همکارانم در نمازهایمان این است که با این همه لطفی که مردم خوبمان به مجموعه پزشکی دارند، خدایا ما را جلوی این مردم رو سفید کن تا سر افکنده و خجل نباشیم. امیدواریم به لطف خداوند متعال این ویروس منحوس را کنترل کنیم و شرایط آرامش و آسایش خانواده ها را به خانه ها برگردانیم.

دکتر باقری با بیان اینکه امسال بهار زیبایی بود ولی زیبایی این بهار را کسی لمس نکرد گفت: بیمارستان توحید سراسر گلکاری شده ولی باور داشته باشید پرسنل این بیمارستان گلها رو ندیده اند.

دکتر باقری در ادامه صحبتهای خود گفت: از برخی پرسنل آقای این بیمارستان سوال کردم که چرا سرهایتان را تراشیده اید، می گویند با توجه به گرمی در این لباس ها و داشتن کلاه دچار ریزش موی سر شده ایم . قطعا خداوند متعال می تواند پاسخگوی زحمات این عزیزان باشد و من به شخصه هیچ مسیر تقدیر و تشکری سراغ ندارم.انشاالله خداوند بزرگ، زحمات کادر درمان در بیمارستان های سراسر کشور و بیمارستان توحید جم را که شبانه روز، بی منت با خلوص و داوطلب درخط اول مشغول ارائه خدمات به بیماران می باشند پاسخ دهد.

دکتر باقری با بیان اینکه تمام حلقه های ستادی و درمانی مجموعه بهداشت و درمان نفت بوشهر به هم متصل اند گفت: از دکتر مالکی رئیس محترم بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر،دکتر نصرآبادی معاون محترم دارو و درمان ،خدمات پشتیبانی و روابط عمومی که با جدیت تلاش می نمایند تا کادر درمان بیمارستان توحید جم دچار مشکل نشوند قدردانی می نمایم.

دکتر باقری در پایان این مراسم از همه عزیزان که در کنار کادر درمان در جهت تامین تجهیزات و سیستم های پزشکی بودند تقدیر و تشکر کردند و گفتند: ان شاالله پرسنل بیمارستان توحید جم با ارائه بهترین خدمات به بیماران در کمال ادب و احترام و با تمام دانش و علم خود بتوانند هرچه زودتر به نتیجه مطلوب برسند.

گفتنی است خانم اسدزاده به همراه همکاران نیکوکارشان با حضور در فضای بیمارستان ضمن رعایت فاصله اجتماعی با اهداء لوح تقدیر، هدایا و اجرای دف نوازی و نورافشانی از کادر درمان، پرستاران و نیروهای خدماتی بخش ایزوله تنفسی بیمارستان توحید جم از ایثار و فداکاری آنها قدردانی کردند.

در پایان آقای فتحی نماینده صدا و سیما شهرستان جم که به دعوت موسسه خیریه مهرورزان الماس جنوب حضور داشتند از دکتر باقری رئیس بیمارستان توحید جم و خانم اسدزاده سرپرست این موسسه و مسئول بخش ایزوله تنفسی بیمارستان مصاحبه ای به عمل آوردند.

 

تقدیر امور خیریه از پرستاران
تقدیر امور خیریه از پرستاران 13
تقدیر امور خیریه از پرستاران 9

تقدیر امور خیریه از پرستاران 5


تقدیر امور خیریه از پرستاران 7
تقدیر امور خیریه از پرستاران 6

۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۳۲
تعداد بازدید : ۱,۴۴۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید