سال جهش تولید با مشارکت مردم
امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۱:۵۲
 

اخبار

در حضور میدانی مدیر ارشد شرایط اضطرار منطقه ویژه پارس صورت گرفت؛

بازدید میدانی از فعالیتهای مقابله با کرونا در پایتخت انرژی کشور

دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و خارگ با همراهی سیدپیروز موسوی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ، شوراهای اسلامی شهر ، مدیران صنعت نفت مستقر در منطقه و برخی از مسئولین محلی ضمن بازید از مراکز بهداشتی و درمانی ایجاد شده در منطقه ، با حضور در بین مردم شهرهای نخل تقی و عسلویه از مراکز کنترلی ورود و خروج افراد در سطح منطقه ( گیت های مستقر حراست ارشد) و گیتهای ایجاد شده توسط گروههای مردمی بازدید کردند.

فرمانده ارشد شرایط اضطرار منطقه ویژه پارس در حاشیه این بازیدها ضمن اشاره به ابلاغیه وزیر محترم نفت گفت: محدودیت حضور کارگران ، کنترل های بهداشتی حضور کارکنان و جلوگیری از افراد متفرقه ( میهمانان ، گردشگران و ...) از برنامه های إبلاغی می باشد که با همراهی مردم شریف محیط پیرامونی پارس جنوبی به خوبی در حال انجام می باشد.

سیدپیروز موسوی با حضور در جمع مردم نخل تقی ضمن ابلاغ سلام وزیر نفت از آمادگی صنعت برای همراهی با جامعه پیرامونی در مقابله با شیوع و انتشار ویروس کرونا خبر داد و گفت: تجهیزات لازم جهت مراقبت و درمان کارکنان و در کنار آن مردم محیط پیرامونی در منطقه فراهم شده است و برای شرایط اضطرار طبق دستور وزیر نفت هم اکنون ٣٠٠ تخت قرنطینه پیش بینی شده است.

دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و خارگ گفت : با توجه به حفاظت از منابع انسانی در بحران کنونی لازم بود مراکزی جهت نگهداری احتمالی همکارانی که در تماس بوده اند در نظر گرفته شود.

وی افزود: طی بازدید انجام شده از مراکز مربوطه جهت رفع مشکلات و اطلاع به مسئولین توضیحاتی را ارائه دادند و مقرر گردید محل های قرنطینه دارای گیت ورود و خروج مشخص باشد.

رییس شورای اسلامی شهرستان عسلویه نیز ضمن قدردانی از حضور مدیران صنعت نفت بین مردم گفت: حضور امروز شما قوت قلب ما بود و امیدواریم با رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم ما شاهد کمترین اتفاقات در این منطقه باشیم.

بوهندی نجفی ضمن قدردانی از توجه وزیر نفت به شهرهای نخل تقی و عسلویه گفت: مردم همواره در کنار صنعت بوده اند و اگر خطری صنعت را تهدید کنید برای مردم هم یک تهدید محسوب می شود.

بازدید از ایستگاههای تب سنجی 5

بازدید از ایستگاههای تب سنجی 3


بازدید از ایستگاههای تب سنجی 11
بازدید از ایستگاههای تب سنجی 10
بازدید از ایستگاههای تب سنجی 9
بازدید از ایستگاههای تب سنجی 8
بازدید از ایستگاههای تب سنجی 7
بازدید از ایستگاههای تب سنجی 6
بازدید از ایستگاههای تب سنجی 2
بازدید از ایستگاههای تب سنجی 1

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸
تعداد بازدید : ۵۵۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید