سال جهش تولید
امروز جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۷:۱۸
 

اخبار

برگزاری جلسه مشترک مسئولین بیمارستان های جم,کنگان و عسلویه با معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

جلسه مسئولین و مترون های بیمارستان های توحید جم,کنگان و عسلویه با معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جهت بررسی مسائل و مشکلات و چالش های بیمارستان های جنوب استان بوشهر در بیمارستان توحید جم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهداشت ودرمان صنعت نفت بوشهر , در ابتدا دکتر باقری رئیس بیماستان توحید جم ضمن ابراز خرسندی از حضور دکتر جعفر زارعی زاده معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و همراهان وخوشامدگویی، خواهان مساعدت های لازم جهت ارتقاء خدمات بیشتر به مراجعین در بیمارستان توحید جم شدند و همچنین به بیان مسائل و مشکلات بیمارستان توحید جم در زمینه عدم وجود بخش NICU در بیمارستان توحید جم و مشکلات موجود در راستای اعزام مادران باردار پرخطر پرداختند و خواستار همکاری و هماهنگی بیشتر جهت اعزام بهتر این بیماران به مراکز بالاتر شدند.

دکتر زارعی زاده معاون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این جلسه گفت: ان شالله بتوانیم با همکاری و تعامل بین بخشی,خدمات شایسته و خوبی را به مردم ارائه کنیم و با برگزاری جلسات مستمر بین مسئولین و مترون های بیمارستان های جنوب استان بوشهر و مشارکت و افزایش رضایتمندی مجموعه ها ,کارها را اجرایی و دنبال کنیم.

گفتنی است در این جلسه مترون های بیمارستانهای توحید جم,کنگان وعسلویه,نظرات و پیشنهادات خود را برای حل مسائل ارائه دادند و پیرامون راهکارهای بهبود خدمات، همفکری شد.

دکتر زارعی زاده در حاشیه این جلسه، از بخشهای تالاسمی ،اورژانس و واحد تریاژ بیمارستان توحید جم بازدید و مسایل پایش شده و دستورات لازم در خصوص بهبود روند ارائه خدمات به مراجعین را ارائه نمودند.

 

بازدید زارعی زاده معاون دانشگاه بوشهر  1

بازدید زارعی زاده معاون دانشگاه بوشهر  3

بازدید زارعی زاده معاون دانشگاه بوشهر  2

بازدید زارعی زاده معاون دانشگاه بوشهر  4

بازدید زارعی زاده معاون دانشگاه بوشهر  5

بازدید زارعی زاده معاون دانشگاه بوشهر  6


بازدید زارعی زاده معاون دانشگاه بوشهر  8
بازدید زارعی زاده معاون دانشگاه بوشهر  7

۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷
تعداد بازدید : ۳۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید