سال مهار تورم و رشد تولید
امروز دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۲۱:۰۷
 

اخبار

برگزاری جلسه ی پرسش و پاسخ با رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر

با همکاری واحد روابط عمومی و به منظور برقراری ارتباط هرچه بیشتر کارکنان با مسئولین و بررسی مشکلات آنان ,جلسه ی پرسش و پاسخ کارکنان با حضور دکتر مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و دکتر نصرآبادی رئیس خدمات درمانی و دارویی در سالن کنفرانس بیمارستان توحید جم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر, دکتر مالکی در این جلسه برگزاری جلسات پرسش و پاسخ را از شاخصه های مهم در زمینه تقویت تعاملات و بررسی مشکلات موجود  ، پیگیری و  تلاش در جهت رفع این معضلات و مشکلات دانست .

دکتر مالکی تصریح کرد :برگزاری مستمر اینگونه جلسات در ایجاد انگیزش و تقویت روحیه خدمت رسانی کارکنان نقش موثری را ایفا می کند و سوالات باید در چهارچوب ضوابط و مقررات باشد .

شایان ذکر است در این جلسه کارکنان پیرامون مسایل مختلف اداری به صورت کتبی و شفاهی مانند ثبت حضور و غیاب،مرخصی ، وضعیت نیروهای قرار داد مدت موقت،ارزشیابی کارکنان ,تعدیل مدرک,حق اشعه ,حق عفونی و ... از سوی کارکنان حاضر در جلسه مطرح و دکتر مالکی و دکتر نصرآبادی به سوالات مذکور پاسخ دادند.

 

پرسش و پاسخ 5

پرسش و پاسخ 4

پرسش و پاسخ 2

 

پرسش و پاسخ 1

پرسش و پاسخ 3

پرسش و پاسخ 6

 

۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵
تعداد بازدید : ۷۲۰

نظرات بینندگان

ناشناس
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
0
0
0

سلام خسته نباشید.درودبرشماکه کاربی سابقه ای را انجام دادین.👏👏👏

ناشناس
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
0
0
0

یادم نمیاددر۱۵سال گذشته این کارمسبوق به سابقه باشه.اگرچه موفق نشدم حضورداشته باشم امابوی رایحه خوش خدمت وعدالت به مشام میرسد.


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید