سال مهار تورم و رشد تولید
امروز جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ۰۹:۳۲
 

اخبار

افتتاح « مرکز هدایت اورژانس پارس جنوبی » با حضور معاون وزیر نفت و استاندار بوشهر

مرکز هدایت اورژانس پارس جنوبی با حضور مهندس بیطرف معاون پژوهش و فن اوری وزارت نفت و مهندس گراوند استاندار بوشهر ، به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر ، ،مهدی یوسفی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت:در کذشته وقتی حادثه ای رخ میداد امکانات اورژانش با هم در ارتباط نبودند و با وجود امکانات و زیر ساخت های بالایی که وجود داشت هماهنگی لازم جهت ارایه با کیفت خدمات میسر نبود که با راه اندازی این سیستم بسیاری از مشکلات موجود در این زمینه مرتفع می گردد.

 وی  اضافه کرد:با راه اندازی این سیستم هماهنگی و تقسیم کار به خوبی انجام می شود و امبولانس ها و بیمارستان های معین در مناطق مختلف با هم در ارتباط مستقیم خواهند بود.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تصریح کرد: برای راه اندازی این شبکه رادیویی یکپارچه دو میلیارد تومان هزینه شده است و کل ناوگان تحت پوشش سیستم یکپارچه قرار گرفته است.

سپس دکتر باقری رییس بیمارستان توحید جم در رابطه با مشخصات و عملکرد این سیستم گفت : سیستم هدایت اورژانس با قابلیت ۲ مرکز دیسپچ و ۴۲ ایستگاه ثابت و ۶۸ ایستگاه متحرک و با به کارگیری ۶ دکل تکرار کننده ، توانسته است منطقه ای به مساحت ۴۶۰ کیلومتر مربع از سکوهای دریایی پارس جنوبی تا مناطق عملیاتی نار و کنگاه و پالایشگاه فجر جم را تحت پوشش قرار دهد .

در  ادامه مهندس بیطرف و مهندس گراوند ، با برقراری ارتباط مستقیم با ایستگاههای ثابت در مناطق سکوهای دریایی ، سایت تنبک پارس ۲ ، فاز ۲ عملیاتی کنگان ، درمانگاه فر‌ودگاه خلیج فارس و درمانگاه فازهای ۱۵ و ۱۶ ، ضمن صحبت با کادر امدادی مستقر در این مناطق ، سیستم هدایت اورژانس را به صورت رسمی افتتاح و مورد بهره برداری قرار دادند .

افتتاح « مرکز هدایت اورژانس پارس جنوبی » 1
افتتاح « مرکز هدایت اورژانس پارس جنوبی » 4
افتتاح « مرکز هدایت اورژانس پارس جنوبی » 3
افتتاح « مرکز هدایت اورژانس پارس جنوبی » 2

  

۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۵:۱۴
تعداد بازدید : ۹۷۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید