سال جهش تولید با مشارکت مردم
امروز یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ ۰۶:۱۲
 

اخبار

پیام تبریک رئیس شورای تخصصی سلامت روان سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت

دکتر سعید گران پی رئیس شورای تخصصی سلامت روان سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در پیامی نُهم اردیبهشت ماه روز ملی روان‌شناس و مشاور را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر در پیام ایشان آمده است: 

بسمه تعالی

نُهم اردیبهشت، روز ملی روان‌شناس و مشاور، فرصتی است تا تلاش‌های اثربخش متخصصانِ روان‌شناسی و مشاوره، در کاهش رنج و حل مشکلاتِ انسان‌ها، ارج نهاده شود؛ کارشناسانی که دغدغه حرفه‌ای ایشان، التیام بخشیدن رنج‌های روان‌شناختی و گره‌گشایی از مسایل تحصیلی، شغلی، ارتباطی و معنوی انسان‌هایی است که در این زمینه‌ها به خدمات تخصصی نیاز دارند.

 

امروزه قسمت عمده سلامت جامعه را، بعد سلامت روانی اجتماعی آن تشکیل می دهد و نیاز جامعه به خدمات مشاوره ای و روانشناسی بیشتر از گذشته احساس می شود و این نیازمندی اهمیت و جایگاه ویژه این خدمات ارزشمند را نمایانگر می سازد به طوری که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانات ارزشمند خود، روانشناسان را امانتداران اسرار مردم می نامند.

 

اینجانب این روز را به همکاران، اعضای تخصصی شورای سلامت روان و تمامی فعالان حوزه سلامت روان  سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت که با القای حس خوب زندگی، در حفظ و ارتقای سلامت روان جامعه تلاش وافر دارند تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سلامتی و توفیق تان را مسالت دارم.

پیام روز روانشناس

۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۲۰
بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر |
تعداد بازدید : ۲۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید